Ostatni mecz Jantara Siemyśl w tym sezonie

Dnia 17 czerwca na boisku w Siemyślu miejscowy Jantar podejmował w ramach rozgrywek ligowych drużynę z Sławoborza.

Od początku meczu gospodarze narzucili swój ofensywny styl gry co przyniosło kilka klarownych sytuacji lecz żadna nie została zamieniona  na bramkę. A jak to w piłce często bywa niewykorzystane sytuacje się mszczą, tak było w tym przypadku i w 32 minucie gry to Goście wyszli na prowadzenie. Jednak z prowadzenia zawodnicy ze Sławoborza nie cieszyli się długo ponieważ w 37 minucie D.Papież doprowadził do wyrównania, a Kamil Kopczyński w 41′ podwyższył na 2:1 i takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa.  Jantar 2:1 Pomorzanin.

Druga część meczu tak jak pierwsza rozpoczęła się od naporu zawodników Jantara co zaowocowało dwoma bramkami K.Kopczyńskiego. Goście jednak nie pozostawali dłużni i po indywidualnej akcji jednego z zawodników  wynik zmienił się na 4:2. Na tą bramkę przyjezdnych odpowiedział D.Papież a wynik wywindował do stanu 7:2 prawie nie zawodny w tym meczu Kopczyński. Wynik ustalili w końcowych minutach gry zawodnicy Pomorzanina.

Jantar Siemyśl 7:3 Pomorzanin Sławoborze

 

Jantar tym meczem zakończył rozgrywki w sezonie 2014/2015 zajmując szóste miejsce w ligowej tabeli.

 

Skład Jantar:  Br. Kamil Luciński, Piotr Gaj, Robert Kalicki, Sławomir Papież, Pańka Wojciech, Radosław Marciniak, Kacper Leśnik( 60′ Jarosław Nowicki), Damian Papież, Konrad Więcek (46′ Marcin Nowicki), Grzegorz Kosz(46′ Paweł Sawka) Kamil Kopczyński.

Materiał przygotował Wojciech Pańka

Komentarze

Ostatnie wpisy

Popularne

Polub nas na Facebooku