Serdecznie zapraszamy wszystkich na dzisiejszy festyn w Białokurach. Pogoda jest zamówiona, a dobra zabawa gwarantowana. Od rana harcerze rozstawiają namioty i stoiska oraz przygotowują paleńska i miejsce na grilla. Na placu jest już samochód, który zakończy dziś swój żywot pomagając w ćwiczeniach ratowniczych OSP z Siemyśla. Ćwiczenia zaplanowane na okolice godziny 15:00
Konkursy i zabawy dla każdego, a nad częścią artystyczną czuwać będą harcerze.
Kiełbaski będą na gotowo z grilla lub do upieczenia osobistego na ognisku. Ciasta, popcorn, kawa herbata i napoje też już są zabezpieczone.
Będą też pieczone ziemniaczki.
Każdy za zakupiony produkt otrzyma specjalną kartkę na którą będzie mógł wpisać swoje nazwisko i jak poczeka na losowanie może otrzymać wartościowy prezent o którym wspominaliśmy we wcześniejszym artykule.
[nggallery id=98]