Brak odpowiedzi na pismo incydent czy reguła?

W lutym zaproponowaliśmy Gminie w Siemyślu możliwość współpracy przy promocji lokalnych wydarzeń. Gmina również boryka się ze sprzedażą nieruchomości, środki z ich sprzedaży mają zostać przeznaczone na inwestycje w Gminie. Trudno jednak w szeroko pojętym internecie znaleźć informacje o możliwości ich zakupu. Nie mówiąc już o zdjęciach jak i dokładnym wskazaniu ich położenia na mapie.

Biorąc pod uwagę, że Gmina nie jest w najlepszej sytuacji pod względem finansowym chcemy pomagać nieodpłatnie. W zamian poprosiliśmy jedynie o  to aby link do naszej strony umieścić na portalu Gminnym. Gdyby nie było  dla nas miejsca zasugerowaliśmy usunięcie od dłuższego czasu niedziałającego  linku.

Od tego czasu otrzymaliśmy 2 maile dotyczące autobusu na wybory, 1 mail dotyczący odbioru gabarytów, mail o sesji Rady Gminy x3 (sesji było więcej nie zawsze dostawaliśmy informacje) w 2 mailach była informacja o wyborach w sołectwach i ławników. To wszystko.

Czy w tej Gminie nic więcej się nie wydarzyło? Czy mieszkańcy, którzy codzienną ciężką pracą działają na rzecz Gminy nie zasługują na pokazanie. Często bywa tak, że o imprezach dowiadujemy się od przyjaciół portalu. Nasze relacja mogą być pełniejsze gdy jesteśmy poinformowani z wyprzedzeniem, a tego bez dobrej woli urzędników w Gminie nie osiągniemy. Wielokrotnie prosiliśmy o odpowiedź w formie pisemnej, bez skutku.

Czy nasze pismo jest jedyne bez odpowiedzi? Czy może w tej Gminie zdarza się to częściej?

Wiemy jak zakończyła się nieobecność przedstawicieli Gminy gdy decydowano o lokalizacji zjazdu  w Byszewie.
20150701_063730 (Medium)

Komentarze

Ostatnie wpisy

Popularne

Polub nas na Facebooku