Superprzedszkolaki

3 i 4 –latki z Siemyśla laureatami plebiscytu na Superprzedszkolaki 2015r.

W marcowym Głosie Koszalińskim pojawił się artykuł dotyczący plebiscytu na Superprzedszkolaki 2015r. Wychowawczyni grupy zgłosiła 3 i 4 –latki z Siemyśla do udziału w zabawie. Codziennie oddawać trzeba było głosy na wybraną grupę przedszkolną. I tak po kilku dniach zaciętej rywalizacji, siemyślańskie przedszkolaki zajęły 5 miejsce.

Nagrody jakie otrzymały dzieci to: zaproszenie na spektakl „Zatruta studnia” w Bałtyckim Teatrze Dramatycznym, pokaz bajki w kinie Kryterium w Koszalinie, zaproszenie na lody i zwiedzanie Pracowni Lodów, zestawy Happy Meal od restauracji McDonald’s, tort ufundowany przez Cukiernię Sowa, wizyta w redakcji Głosu Kozalińskiego oraz zaproszenie do Sali Zabaw Smokuś, gdzie przez dwie godzinny dzieci świetnie się bawiły w morzu kulek i innych zabawek.

Wszystkie te atrakcje czekały na dzieci w Koszalinie.

Chcielibyśmy wszystkim, którzy oddali głosy na 3 i 4 – latki z Siemyśla, bardzo podziękować. Szczególne podziękowania należą się rodzicom, którzy z wielkim zaangażowaniem włączyli się głosowanie. Również dziękujemy Panu Dyrektorowi Zbigniewowi Walkiewiczowi za zorganizowanie autobusu, którym mogliśmy bezpiecznie dojechać do Koszalina.

M. Chabera

[nggallery id=79]

[nggallery id=80]

Komentarze

Ostatnie wpisy

Popularne

Polub nas na Facebooku