Modernizacja Domu Kultury w Siemyślu

Prace nad zakończeniem modernizacji naszego Domu Kultury idą pełną parą. Po inwestycji oprowadzał nas inż. budowy Pan Dariusz Pulcyn. Dzięki niemu możemy teraz zobaczyć aktualny stan inwestycji.

Wiele rusztowań było już zdejmowanych, elewacja robi wrażenie, a to dopiero początek. W środku przestronna sala ze sceną (pierwsza scena w Gminie 😉 zaplecze socjalne dla pracowników obsługi. Kuchnia jest wydzielona i znajduje się na piętrze, łączność z dołem zapewnia winda z udźwigiem 100 kg. To rozwiązanie będzie często wykorzystywane. Pomieszczenia klimatyzowane można powiedzieć, że zawitała cywilizacja.

W trakcje „składania” był plac zabaw, który jest dość przestronny, w trakcie były wykładane brukiem drogi prowadzące do budynku.

Mając trochę niedosyt, że nie mamy zdjęć z początku inwestycji Pan Dariusz odesłał nas do strony WSK Konsorcjum gdzie są zdjęcia wcześniejsze.

https://plus.google.com/photos/101544893152971048104/albums/6039973611965670033?banner=pwa

Termin zakończenia prac bliski. Trzymamy kciuki, aby zdążyć do końca września.

Generalnie zbyt dużo nie wiemy o Konsorcjum WSK. Jednak jak dotąd mieliśmy okazję poznać Firmę z tej dobrej strony. Początek roku był szczególnie miły dla Zespołu Szkół w Siemyślu dla którego WSK na start nowego roku szkolnego podarowała 2000 zł. Taki gest pokazuje dobre intencje firmy.

Każda firma, która daje bezinteresownie coś od siebie dla lokalnej społeczności zasługuje na wyróżnienie. Liczymy na to, że znajdą się naśladowcy.

Zapraszamy do naszej galerii

[nggallery id=5]

Komentarze

Ostatnie wpisy

Popularne

Polub nas na Facebooku