Mikołajki w Unieradzu

W tym roku dzieci w Unieradzu musiały być bardzo grzeczne bo odwiedził ich na świetlicy Święty Mikołaj. Wizytę poprzedzały liczne zabawy i konkursy. Ubrano wspólnie choinkę. Wszyscy bawili się wyśmienicie, a dzięki zaangażowaniu sołtysa wraz ze wsparciem mieszkańców i sponsorów, którzy chcieli pozostać anonimowi udało się zorganizować również poczęstunek. O prezenty zadbał już Święty Mikołaj, który z uwagi na brak śniegu skorzystał z pojazdu kołowego zamiast sań, aby dotrzeć do Unieradza.

Kto był na świetlicy w Unieradzu powiedziałby, że zorganizowanie takiej imprezy nie tyle, że byłoby trudne, ale niemożliwe. Ogrzewanie w postaci pieca kaflowego wymaga dłuższego palenia, aby na świetlicy było można poczuć ciepło.

Materiał video nagrany i dostarczony do nas na taśmie video, niestety nie mamy technicznej możliwości zgrania video. Z materiału pozyskane zostały zdjęcia, ale z uwagi na fakt, że na świetlicy brak jest dobrego oświetlenia jakość nie jest najlepsza, ale mamy nadzieję, że choć trochę przybliży atmosferę spotkania.

Gdyby ktoś dysponował stosownym oprogramowaniem lub możliwością zgrania materiału video i chciał go udostępnić prosimy o kontakt z redakcją pod adresem biuro@siemysl.info

materiał video dzięki uprzejmości sołtysa

[nggallery id=110]

[nggallery id=111]

Komentarze

Ostatnie wpisy

Popularne

Polub nas na Facebooku