Fotorelacja z festynu w Białokurach

Serdecznie dziękujemy za wspólną zabawę na dzisiejszym Festynie Rodzinnym w Białokurach. Pogoda dopisała, a wszyscy świetnie się bawili. Na imprezie gościli zarówno mieszkańcy sołectwa jak i liczni przybyli goście.

O 14:00 wszystko było już zapięte „na ostatni guzik”. Na ognisku gotowała się grochówka harcerska, a z grilli pachniały pieczone kiełbaski. Upieczone ciasta, pokrojone czekały na gości, którzy coraz liczniej przybywali na miejsce. Były też kosmetyki i słodycze, które uprawniały do odbioru upominku.

Dzieci chętnie brały udział w konkursach, ale uwagę wszystkich skupili na sobie strażacy, którzy przy okazji festynu mogli przećwiczyć udzielanie pomocy ofiarom wypadków. Strażacy z Siemyśla zademonstrowali też pokaz gaszenia pianą.

W przeciąganiu liny OSP vs Reszta Świata wygrali Ci pierwsi, którzy dzięki swojemu doświadczeniu błyskawicznie przeciągnęli przeciwników. W kolejnej rundzie zmierzyli się harcerze z rodzicami, którym nie dali szans. Finałem było przeciąganie liny przez harcerzy i strażaków. Zdecydowanie wygrali harcerze dzięki swojej determinacji, ale i nie ma co ukrywać swoją liczebnością zdominowali OSP. Było też rzucanie gumowcem, Które wygrał Patryk i wiele innych atrakcji.

Na koniec najbardziej wytrwali zasiedli z harcerzami przy ognisku przy którym wspólnie śpiewano i nie tylko.

Wspaniała zabawa, dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie imprezy w imieniu organizatorów czyli Sołectwo Białokury i 165 Wielopoziomowej Drużynie Harcerskiej „Kolibry” z Siemyśla.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji na naszym profilu FB

DSC09911 (Medium)

 

Komentarze

Ostatnie wpisy

Popularne

Polub nas na Facebooku