www.siemysl.info

Witamy na stronie siemysl.info Dziękujemy za odwiedziny :)
Wiesz coś o nadchodzącym wydarzeniu i chcesz zaprosić mieszkańców. Uważasz, że relacja powinna pojawić się na portalu. Masz pomysł i zależy Ci na rozwoju naszej Gminy

odezwij się mailowo biuro@siemysl.info
lub telefonicznie 601 284 482

Wójt Dołkowski w Konwencie

Wójt  naszej gminy Marek Dołkowski  dołączył do burmistrza Gościna Mariana Sieradzkiego i wójtów: Mirosława Terleckiego ( Rymań), Marka Zawadzkiego ( Dygowo), Jerzego Kołakowskiego ( Ustronie Morskie) i  Włodzimierza Popiołka ( Gmina Kołobrzeg) tworząc w ten sposób Kołobrzeski  Konwent Samorządowy. Część z nich porzuciła swoje partie polityczne deklarując, że teraz chcą się poświęcić wyłącznie pracy samorządowej. Wójt Dołkowski, który rozdawał i sam przyjmował buziaki od PSL, nie musiał żadnych struktur partyjnych opuszczać.

Głównym celem powołanego konwentu są wspólne  działania  przed wyższymi szczeblami władz.  Wymienieni samorządowcy zamierzają  walczyć między innymi  o jednorejonowe  obwody gospodarowania odpadami, by wyeliminować nieopłacalny – ich zdaniem –  dla mieszkańców monopol kołobrzeskiej Miejskiej Zieleni. Tematem współpracy mają być również zrównoważone inwestycje w regionie i współdziałanie w ich finansowaniu. Nas interesuje to, czy wójt Marek Dołkowski konsultował swoją decyzję o przystąpieniu do Konwentu z radnymi? Pewnie uzasadnienie swojej decyzji wójt przedstawi na najbliższej sesji Rady Gminy, której już nie możemy się doczekać.

/j

KOMENTARZE

Strona główna Forums Wójt Dołkowski w Konwencie

Reply To: Wójt Dołkowski w Konwencie
Your information:
Nie chcesz wpisywać tych kodów? Zarejestruj się!
Ad

wydarzenia

  • Brak wydarzeń

Ankieta

pogoda

Ad
Ad

Newsletter

Ad
Projekt i wykonanie: FTDESIGN

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress