www.siemysl.info

Witamy na stronie siemysl.info Dziękujemy za odwiedziny :)
Wiesz coś o nadchodzącym wydarzeniu i chcesz zaprosić mieszkańców. Uważasz, że relacja powinna pojawić się na portalu. Masz pomysł i zależy Ci na rozwoju naszej Gminy

odezwij się mailowo biuro@siemysl.info
lub telefonicznie 601 284 482

„Wielkanoc z Tradycją” przygotowania w Charzynie

Trwają przygotowania do konkursu połączonego z tradycyjnym kiermaszem w Charzynie. To już 13 edycja pod nazwą „Wielkanoc z Tradycją”, do 14 marca mogą zgłaszać się chętni do udziału w konkursie w trzech kategoriach – najciekawsza palma, pisanka najsmaczniejsze ciasto Wielkanocne.

Wykorzystując znajomości zajrzeliśmy do gospodarzy aby sprawdzić jak idą przygotowania.

Aby na kiermaszu nie zabrakło pięknie przyozdobionych jaj, działają dwa zespoły, jeden zastaliśmy na sali wiejskiej, drugi działa w bibliotece. To co już zostało przygotowane robi wrażenie, a to dopiero początek przygotowań, jaja muszą nabrać koloru, a za chwilę ruszają przygotowania palm i koszyczków wielkanocnych. W cały ten proceder mocno zaangażowały się Panie z Koła Gospodyń we wsparciu Rady Sołeckiej z Charzyna. Postaramy się o wejściówkę w trakcie przygotowań palm i koszyczków.

Idealny pomysł, aby mieć wyjątkowy koszyczek na tegoroczną „święconkę” to zaopatrzyć się w kilka tradycyjnie przygotowanych pisanek na kiermaszu 19.03.2016r. od godziny 11-tej.

DSC01633 (Medium)

 

 

KOMENTARZE

Strona główna Forums „Wielkanoc z Tradycją” przygotowania w Charzynie

Reply To: „Wielkanoc z Tradycją” przygotowania w Charzynie
Your information:
Nie chcesz wpisywać tych kodów? Zarejestruj się!
Ad

wydarzenia

  • Brak wydarzeń

Ankieta

pogoda

Ad
Ad

Newsletter

Ad
Projekt i wykonanie: FTDESIGN

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress