www.siemysl.info

Witamy na stronie siemysl.info Dziękujemy za odwiedziny :)
Wiesz coś o nadchodzącym wydarzeniu i chcesz zaprosić mieszkańców. Uważasz, że relacja powinna pojawić się na portalu. Masz pomysł i zależy Ci na rozwoju naszej Gminy

odezwij się mailowo biuro@siemysl.info
lub telefonicznie 601 284 482

Redakcyjnie siemysl.info

Drodzy Czytelnicy.

Jest mi niezmiernie miło poinformować, że nasz portal cieszy się coraz większą popularnością i to nie tylko wśród mieszkańców gminy Siemyśl. To mobilizuje nas do większej pracy tak, aby portal stał się pierwszym źródłem informacji o wydarzeniach jakie mają miejsce w gminie. Będziemy starali się również przedstawiać codzienne życie mieszkańców, ich pasje i zainteresowania ale także bolączki z jakimi musza się mierzyć. Będziemy analizować także bieżącą politykę władz gminy  licząc przy tym na większą współpracę z wójtem Markiem  Dołkowskim  i  jego urzędnikami.

Cieszę się, że co tydzień  na łamach naszego portalu będzie można przeczytać felieton, cenionego i lubianego,  proboszcza ks. Andrzeja Gołębiowskiego.

Zachęcam i zapraszam do współpracy wszystkich tych, którzy chcieli by współredagować nasz portal. Jesteśmy otwarci na różnego rodzaju opinie i tematy.

Zachęcam do reklamowania się na naszym portalu- jeżeli ktoś z Czytelników chce coś sprzedać, zamienić bądź kupić w ramach tzw. ogłoszeń drobnych- jesteśmy do dyspozycji, wystarczy do nas zadzwonić bądź napisać e-mail.

Tomasz Heciak

KOMENTARZE

Strona główna Forums Redakcyjnie siemysl.info

Reply To: Redakcyjnie siemysl.info
Your information:
Nie chcesz wpisywać tych kodów? Zarejestruj się!
Ad

wydarzenia

  • Brak wydarzeń

Ankieta

pogoda

Ad
Ad

Newsletter

Ad
Projekt i wykonanie: FTDESIGN

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress