ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSU
dowożącego do lokali obwodowych komisji wyborczych
w dniu 24 maja 2015 r. (niedziela)
Lp. | Miejscowowość | Godz. odjazdu |
Kurs powrotny
(miejscowość i godz.) |
TRASA I: Paprocie-Kędrzyno-Byszewo-Niemierze-Charzyno i z powrotem |
|||
1. | Paprocie | 11.50 |
z Charzyna
o godz. 13.00 |
2. | Kędrzyno | 12.00 | |
Byszewo | 12.10 | ||
4. | Niemierze | 12.20 | |
TRASA II: Morowo-Świecie Kołobrzeskie-Białokury-Siemyśl i z powrotem |
|||
1. | Morowo | 13.30 |
z Siemyśla
o godz. 14.30 |
2. | Świecie Kołobrzeskie | 13.40 | |
3. | Białokury | 13.50 | |
TRASA III: Trzynik-Siemyśl i z powrotem | |||
1. | Trzynik | 14.20 |
z Siemyśla o godz. 15.00 |
TRASA IV: Unieradz-Nieżyn-Siemyśl i z powrotem | |||
1. | Unieradz | 15.20 |
z Siemyśla o godz. 16.00 |
2. | Nieżyn | 15.30 |
UWAGA: WSZYSTKIE ODJAZDY Z PRZYSTANKÓW AUTOBUSOWYCH
Przypomina się, że każdy wyborca, który chce wziąć udział w głosowaniu okazuje obwodowej komisji wyborczej dokument umożliwiający stwierdzenie jego tożsamości.