www.siemysl.info

Witamy na stronie siemysl.info Dziękujemy za odwiedziny :)
Wiesz coś o nadchodzącym wydarzeniu i chcesz zaprosić mieszkańców. Uważasz, że relacja powinna pojawić się na portalu. Masz pomysł i zależy Ci na rozwoju naszej Gminy

odezwij się mailowo biuro@siemysl.info
lub telefonicznie 601 284 482

Do kwalifikacji marsz!

Obowiązkowy pobór do wojska został zniesiony, ale to nie znaczy, że odstąpiono od nadawania kwalifikacji wojskowej kolejnym rocznikom młodych ludzi. Tym razem kwalifikacją objęci zostali mężczyźni urodzeni w 1997 r. Ponadto na kwalifikację mają stawić się mężczyźni z roczników  1992-96, którzy nie mają określonej kategorii zdolności do czynnej służby wojskowej.
Jak się dowiedzieliśmy, kwalifikacja wojskowa dla mieszkańców naszej gminy ma się odbyć się 14 marca 2016 r. w budynku Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kołobrzegu przy ul. Żurawiej 12b.

Kwalifikacji podlegają także kobiety urodzone w latach 1992-97, które mają kwalifikacje przydatne do czynnej służby wojskowej oraz kobiety, które w roku szkolnym lub akademickim 2015/2016 kończą naukę w szkołach lub uczelniach medycznych i weterynaryjnych oraz na kierunkach psychologicznych, a także studentki lub absolwentki tych szkół lub kierunków.

Szczegóły w załączonym obwieszczeniu.

Obwieszczenie_o_kwalifikacji_wojskowej_2016__6__4484963_1764722_

KOMENTARZE

Strona główna Forums Do kwalifikacji marsz!

Reply To: Do kwalifikacji marsz!
Your information:
Nie chcesz wpisywać tych kodów? Zarejestruj się!
Ad

wydarzenia

  • Brak wydarzeń

Ankieta

pogoda

Ad
Ad

Newsletter

Ad
Projekt i wykonanie: FTDESIGN

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress