www.siemysl.info

Witamy na stronie siemysl.info Dziękujemy za odwiedziny :)
Wiesz coś o nadchodzącym wydarzeniu i chcesz zaprosić mieszkańców. Uważasz, że relacja powinna pojawić się na portalu. Masz pomysł i zależy Ci na rozwoju naszej Gminy

odezwij się mailowo biuro@siemysl.info
lub telefonicznie 601 284 482

Blisko 40 osób zgromadziło spotkanie w Sali Wiejskiej

Zaplanowane spotkanie w sprawie dalszej przyszłości sali wiejskiej zgromadziło blisko 40 osób. Dogodny termin był wyznaczony przez samych zainteresowany i dlatego nie zawiedli. Przybyłym nie przeszkadzała, ani późna pora, ani fatalna pogoda. Prowadząc spotkanie Tomasz Heciak podziękował za tak liczne stawiennictwo osób, którym z pewnością dalsze losy sali są bliskie sercu. Na spotkaniu byli obecni również Wójt, V-ce Przewodniczący Rady Gminy w asyście 4 Radnych Rady Gminy. Wszyscy byli zgodni co do faktu, że Sala Wiejska powinna z pewnością zostać dostępna dla mieszkańców Gminy, a prawie wszyscy opowiedzieli się za niesprzedawaniem tego majątku.

Zarówno Wójt, Radni, mieszkańcy jak i przedstawiciele lokalnych Stowarzyszeń mieli możliwość zabierania głosu i był on mocno merytoryczny i ważny w prowadzonej dyskusji. Zorganizowane spotkanie miało za zadanie przede wszystkim weryfikację, czy Sala Wiejska jest ważnym miejscem dla mieszkańców i to w trakcie spotkania zostało potwierdzone. To daje zielone światło dla  tworzenia stowarzyszenia oraz przygotowania wstępnych kosztorysów i wycen.

Szczegółowe omówienie Ankiet wraz z poszczególnymi wystąpieniami przedstawimy niebawem.

Na spotkanie przybyły też dwie osoby, które poprosiły o podpisy poparcia dla ogólnopolskiego referendum o  nieprzyjmowanie przez Polskę imigrantów. Na początku spotkania przedstawili swoje racje, a same podpisy miały zostać zebrane na końcu spotkania, ale listę „puszczono” w trakcie Ci którzy byli za referendum podpisali się, a przed końcem spotkania Panowie wyszli. Pytanie czy celem dla nich były podpisy, czy spotkanie w sprawie sali.

KOMENTARZE

Strona główna Forums Blisko 40 osób zgromadziło spotkanie w Sali Wiejskiej

Reply To: Blisko 40 osób zgromadziło spotkanie w Sali Wiejskiej
Your information:
Nie chcesz wpisywać tych kodów? Zarejestruj się!
Ad

wydarzenia

  • Brak wydarzeń

Ankieta

pogoda

Ad
Ad

Newsletter

Ad
Projekt i wykonanie: FTDESIGN

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress